Kvaliteet Eesti südamest:

Oleme üle 10a. kogemusega ettevõte, mille tootmine toimub siin, Eestis, kus iga mööbliese saab hoolikalt ja läbimõeldult valmistatud. 100% Eesti päritolu tähendab, et me mitte ainult ei toeta kohalikku majandust, vaid tagame ka, et meie toodete kvaliteet ja viimistlus on alati tipptasemel.

Kasevineer – looduslik valik:

Meie eelistus kasutada kasevineeri lasteaiamööbli valmistamisel pole juhuslik. Kasevineer on tuntud oma vastupidavuse ja paindlikkuse poolest, mis teeb sellest ideaalse materjali aktiivses lasteaiakeskkonnas kasutamiseks. Lisaks sellele, et kasevineer on esteetiliselt kaunis, on see ka keskkonnasõbralik valik.

Kasevineeri erakordne vastupidavus lasteaedades ja koolides:

Üks peamiseks kasevineeri omaduseks on selle materjali erakordne vastupidavus. Lasteaias kasutatav mööbel peab vastu pidama pidevale mängulustile. Kasevineer on suurepäraselt vastupidav ning kasevineerist valmistatud mööbel säilitab oma tugevuse ja välimuse ka intensiivse kasutamise korral. See materjaliomadus ei taga ainult pikaajalist kasutust, vaid on ka kuluefektiivne, vähendades vajadust sagedase remondi või asendamise järele.

Kasevineerist valmistatud lasteaiamööbel on investeering, mis pakub vastupidavust, ilu ja ohutust, olles seega tark ja jätkusuutlik valik iga lasteaia jaoks.

Lasteaiamööbel, mis kestab:

Meie spetsialiseerumine lasteaiamööblile tähendab, et igale tootele läheneme mõeldes laste vajadustele ja ohutusele. Olgu selleks ergonoomilised toolid, vastupidavad lauad või praktilised hoiustamissüsteemid – meie mööbel on loodud kestma. Kasevineer annab meie toodetele lisaks tugevusele ka soojuse ja looduslähedase tunde, luues lastele turvalise ja õdusa õpikeskkonna.

Kumer Saag on rohkem kui lihtsalt mööblitootja – me oleme osa Eesti kogukonnast, mis väärtustab kvaliteeti, jätkusuutlikkust ja laste heaolu.

Tutvu meie toodetega SIIN