Kas oled mõelnud kuidas tuua õpetajana veelgi rohkem vahvaid tegevusi lasteaia igapäevaellu? Õppe- või rühmaköök on üks sellistest investeeringutest lasteaeda, mis on pikaajaline ning tänu sellele on väikestel avastajatel võimalus ühiselt koos õpetajatega köögis kokata ja luua ägedaid maitsete rännakuid!

Tänu õppeköögile saavad väikesed kokad ühiselt koos õpetajatega süüa valmistada, sest õppeköögil on madalam töötasapind, mis võimaldab lastel aktiivselt osaleda toiduvalmistamise protsessis. Õppeköögis süüa tehes õpivad lapsed praktilisi oskusi – näiteks mõõtmine, segamine, toidu hakkimine jpm. Ühiselt koos õpetajate ja lasteaiakaaslastega köögis kokkamine õpetab loovust, arendab meeskonnatööd, praktilisi oskusi ning teistega arvestamist 🙂

Rühmaköök on aga mõeldud lasteaiarühma köögiks, et vajadusel saaks lasteaiapere süüa valmistada ning mugavalt toitu serveerida. Meie rühma- ja õppeköögid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis ei kulu, on veekindlad ning funktsionaalsed. Samuti on võimalus valida ka erinevate värvilahenduste seast, olenevalt sellest mis on lasteaiarühma põhivärviks.

Viska pilk peale ka meie tehtud töödele!