Koolide ja lasteaedade õppekeskkonna kujundamisel on viimastel aastatel toimunud palju muutusi. Uued disainilahendused, pastelsemad värvid ja innovaatilised materjalid on saanud üha enam populaarsust ning annavad positiivset mõju meie õppekeskkonnale.

Üks märgatav trend on suundumus looduslike ja keskkonnasõbralike materjalide poole. Üha enam eelistatakse kvaliteetsest kasevineerist ja -melamiinist materjale ning samuti on olulisel kohal ka taaskasutatud materjalidest valmistatud mööbel, mis mitte ainult ei toeta jätkusuutlikkust, vaid loob ka soojema ja looduslähedasema õhkkonna klassiruumides ja mängualadel.

Värvide osas on täheldatud pastelsemat lähenemist. Üsna palju tehakse tellimusi garderoobi- ja rühmakappidele, mis on just pastelsemat tooni, st enam ei soovita kirkaid värvilahendusi. Küll aga pole erksamad värvitoonid kuhugi kadunud ning mõlemad värvilahendused toovad lasteaeda palju rõõmu ja mängulusti 🙂

Ergonoomika ja kohandatavus on samuti olulised aspektid, mida uutes mööblidisainides rõhutatakse. Reguleeritavate jalgadega toolid ning lauad võimaldavad kohandada mööblit vastavalt laste vanusele tagades nende mugavuse ja ergonoomilise istumisasendi.

Lastaia- ja koolimööbli maailmas toimuvad põnevad muutused. Uued disainilahendused, pastelsed värvid ja innovaatilised materjalid loovad mitmekesiseid ja kaasaegseid õppekeskkondi, mis toetavad laste arengut ja õppimist.

 

Meie lasteaia- ja koolimööbliga saad olla kursis meie kodulehel!