Kaasaegne mööbel pakub mitmesuguseid valikuid erinevate materjalidega, mis mõjutavad nii praktilisust, disaini kui ka funktsionaalsust. Üks levinud valik on kasevineer, mida sageli kasutatakse mööbli valmistamisel. Kasevineer on mitmekülgne materjal, mis on tugev ja stabiilne, ei paindu kergesti ning suudab vastu pidada aastatepikkusele kasutamisele. Meie kasevineerist valmistatud mööbel, nagu näiteks lasteaias kasutatavad sahtelvoodid või garderoobikapid on väga vastupidavad, kerged ning praktilised.

Sahtelvoodi VOLDEMAR

Garderoobikapp KASPAR

Teine vägagi levinud materjal on kasemelamiin, mis pakub taskukohast alternatiivi puidule, säilitades samas oma vastupidavuse ning praktilisuse. Kasemelamiinist valmistatud mööbliesemed, näiteks lauad ja toolid, on lihtsasti puhastatavad ja vastupidavad igapäevasele kasutamisele. Laminaadist valmistatud mööbel on vastupidav kriimustustele ja plekkidele ning saadaval erinevate viimistlustega, mis võimaldab leida stiili, mis sobib igasse ruumi.

Lastelaud LINDA

Lastetool MINI

Eelnevalt nimetatud materjalid tagavad kvaliteedi, vastupidavuse ja on lihtsasti hooldatavad ning seeläbi on parimateks valikuteks lasteaedadesse ja koolidesse. Samuti annavad võimaluse kujundada hea disainiga praktilise õppe- ja mänguruumi!

Uudista meie lasteaia- ja koolimööblit SIIT